Kontakta oss

Ledning

Lars Molitor

VD och delägare 0511-34 66 06 lars.molitor@wgs.se

Stefan Carlsson

Delägare och affärsutvecklare 0511-34 66 05 stefan.carlsson@wgs.se

Jonas Martinsson

Delägare och sortimentsansvarig 0511-34 66 09 jonas.martinsson@wgs.se

Försäljning restaurang

Henrik Clemensson

Försäljningschef restaurang Sverige 0511-34 66 18 henrik.clemensson@wgs.se

Johan Sterner

Kund- och affärsutvecklare restaurang/konditori 0733–34 69 24 johan.sterner@wgs.se

Martin Hamrin

Försäljning restaurang Stockholm och Uppland 0511-34 66 12 martin.hamrin@wgs.se

Mikael Bråhner

Försäljning restaurang Stockholm och Östergötland 0511-34 66 08 mikael.brahner@wgs.se

Elin Hägglöv

Försäljning restaurang Stockholm 0511-34 66 21 elin.hagglov@wgs.se

Petra Karlsson

Försäljning och utbildning illy espresso 0511-34 66 19 petra.karlsson@wgs.se

George Jallow

Försäljning restaurang västra Sverige 0511-34 66 07 george.jallow@wgs.se

Hans Erlandsson

Försäljning restaurang södra Sverige 0511-34 66 16 hans.erlandsson@wgs.se

Christian Tuxen

Försäljningsansvarig Danmark +45 2530 3152 tux@wernersgourmet.dk

Ralf Rasmussen

Försäljning restaurang Danmark +45 2259 6212 ralf@wernersgourmet.dk

Försäljning butik

Sanna Änggård

Försäljningschef butik Sverige 0511-34 66 02 sanna.anggard@wgs.se

Sofia Gynge

Försäljning butik Stockholmsregionen 0511-34 66 14 sofia.gynge@wgs.se

Britta Brundin

Försäljning butik i södra Sverige 0511-34 66 38 britta.brundin@wgs.se

Michelle Smedman

Försäljning butik västra Sverige 0721-99 99 91 michelle.smedman@wgs.se

Louise Parman

Försäljning butik Stockholmsregionen 0761-41 06 11 louise.parman@wgs.se

Försäljning flyg-tåg-båt

Niklas Mellström

Director Product & Supply Chain Management 0511-34 66 11

Order – innesälj

Carolina Svensson

Innesäljare 0511-34 66 23 carolina.svensson@wgs.se

Clara Lannerås Jespersson

Innesäljare 0511-34 66 35 clara.lanneras@wgs.se

Daniel Staaf

Innesäljare 0511-34 66 25 daniel.staaf@wgs.se

Ida Kvarndal

Innesäljare 0511-34 66 27 ida.kvarndal@wgs.se

Kristin Åhlander

Innesäljare 0511-34 66 36 kristin.ahlander@wgs.se

Maria Oldin

Innesäljare 0511-34 66 26 maria.oldin@wgs.se

Anna Döse

Innesäljsansvarig 0768 – 21 21 91 anna.dose@wgs.se

Utbildning

Jesper Johansson

Utbildningsansvarig 0511-34 66 13 jesper.johansson@wgs.se

Inköp – kvalitet

Stefan Georgievski

Inköpschef 0511-34 66 04 stefan.georgievski@wgs.se

Anders Jönsson

Logistikansvarig 0511-34 66 00 anders@wgs.se

Paula Karlsson

Inköpare 0511-34 66 01 paula.karlsson@wgs.se

Alexandra Thoresson

Kvalitetsansvarig 0511-34 66 34 alexandra@wgs.se

Marknad

Eva Persson

Projektledare marknad 0511-34 66 03 eva.persson@wgs.se

Camilla Zander

Brand Manager 0706-66 26 21 camilla.zander@wgs.se

Ida Holm

Kommunikation och webb 0511-34 66 10 ida.holm@wgs.se

Joachim Karlsson

Grafisk produktion och webb 0708-21 09 41 joachim.karlsson@wgs.se

Ekonomi – system

Annika Morell

Ekonomichef 0511-34 66 28 annika@wgs.se

Camilla Waldedal

Redovisningsekonom 0511-34 66 29 camilla.waldedal@wgs.se

Malin Harrysson

Ekonomiassistent 0511-34 66 30 malin.harrysson@wgs.se

Berth Carlsson

Systemansvarig berth@wgs.se

Johan Käll

Systemansvarig 0511-34 66 20 johan.kall@wgs.se

Jesper Franzén

Pris- och produktstrateg 0733 – 65 56 40 jesper.franzen@wgs.se

Lager

Daniel Johansson

Lagerchef 0511-34 66 31 daniel.johansson@wgs.se

Albin Lindblad

0511-34 66 32

Anders Pettersson

Lagerarbetare

Viktor Lindblad

Lager

Marcus Ålrud

Lager

Hjalmar Lindblad

Lager

Björn Bellsand

Lagerarbetare

Anna Gustafsson

Lagerarbetare

Caroline Snygg

Lager caroline.snygg@wgs.se

Tobias Snygg

Lager

Magnus Persson Karlberg

Lager

Hampus Ålrud

Lager